Genel

Ali Kibar: Royal Enfield markasını Türkiye’ye getirerek havayı koklamaya başladık

Motosiklet markası Royal EnfieldKibar Grubu şirketi K-RIDES ile Türkiye’de ilk lansmanını yaptı. K-RIDES, Royal Enfield’in 350cc ve 650 cc aralığındaki Bullet, Classic, HNTR350, Meteor, Continental GT, Interceptor, Super Meteor ve Himalayan modellerini Türkiye’de satışa sundu.

İstanbul Ataşehir’deki ilk showroomunun  açılışına Ali Kibar, ”Biz bir sanayi ve ihracat grubuyuz. Royal Enfield markasını Türkiye’ye getirerek havayı koklamaya başladık. Bakacağız, anlayacağız, uygun ölçekler ihracat desteğiyle de yakalanırsa, üretim bizim yapımızda var. Kolayca yatırıma başlarız. Bizi takip etmeye devam ederseniz çok tekerlekli yeni temsilciliklerimizle yola devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlk mağazasını Ataşehir Watergarden AVM’de açan K-RIDES, Royal Enfield Türkiye lansmanını Watergarden AVM’deki JJ Arena’da 29 Mart Cuma günü Kibar Holding üst yönetimi, Royal Enfield temsilcileri ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirdi.

Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı, yurtdışı satışlarındaki güçlü büyümesi ve birbiri ardına gerçekleştirdiği yeni platform lansmanlarıyla dikkat çeken Royal Enfield’i Türkiye’de yakın zamanda kurdukları K-RIDES şirketi ile temsil edeceklerini söyledi. Kayabaşı, motosiklet sektörüne girerken, Royal Enfield gibi güçlü bir ortağın kalitesini ve zamansız tasarımlarını erişilebilir koşullarla sunarak önemli bir adım attıklarını kaydetti.

Kayabaşı, “Uzun yıllardır otomotiv ve havacılık sektörüne parça üretimi gerçekleştiren Kibar Topluluğu olarak, son yıllarda mobilite alanında farklı yatırım ve iş birliği fırsatlarını değerlendiriyorduk. K-RIDES ile müşterilerimize en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmak adına her ihtiyaca cevap verecek yatırımları gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Haluk Kayabaşı: Motorseverlere kapsamlı bir deneyim sunacağız

Kayabaşı, K-RIDES aracılığıyla bundan böyle motorseverlere ‘erişilebilir, sürdürülebilir lüks ve premium’ ürün ve hizmet götüreceklerini vurgularken, “Ülkemizde son yıllarda artan nüfus ve şehirleşmenin etkisiyle insanlar farklı mobilite seçeneklerine yöneldi. Motosiklet bu anlamda talebin arttığı araçların başında geliyor. Biz de bu dönüşüm karşısında motorseverlerle sınıfının en iyi markalarını bir araya getirme misyonunu üstlendik. K-RIDES aracılığıyla müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetlerin yanı sıra, motosiklet topluluğuna yönelik etkinlikler, deneyim sürüşü, sürüş eğitimleri ve sadakat programları gibi kapsamlı bir deneyim sunacağız. 2024’te katılacak yeni modellerle ürün yelpazemizi genişleteceğiz. Farklı segmentlerde sunacağımız modellerle her türlü beklentiye cevap vermek birinci önceliğimiz olacak” diye konuştu.

 

Royal Enfield’in dünyaca ünlü motosiklet modelleri K-RIDES’ın mağazasında

K-RIDES’ın İstanbul, Ataşehir’deki Watergarden AVM’de açılan mağazasında Royal Enfield’in modern klasik ve ikonlar serisinden Bullet 350, HNTR 350, Classic 350, Meteor 350 modelleri, uzun yol sürüşleri için Super Meteor 650 modeli, retro-klasik Interceptor 650 ve cafe racer Continental GT650 modeli, ADV sınıfında Scram 411 ve efsane Himalayan 450 modelleri motorseverlerin beğenisine sunuldu.

 Mağazada, Royal Enfield motosiklet modellerinin yanı sıra kıyafet, koruyucu ekipman ve aksesuar gibi motorseverlerin ihtiyaç duyduğu tamamlayıcı ürünlerde de satılıyor. Satış sonrası ve servis hizmetleri de yine Watergarden AVM’deki merkez servis noktası üzerinden sağlanacak. K-Rides bahsi geçen motosiklet ve malzemeleri mağazasının yanı sıra e-ticaret kanalı ve kuracağı bayi ağı üzerinden de motorseverlerle buluşturacak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu