Kampanyalar

Citroen’den 16 bin TL’ye varan indirim fırsatı

Citroen, Eylül ayında otomobilde sıfır faize varan avantajlı krediler ve indirimli nakit alım seçenekleri sunuyor

Citroën, Eylül ayında da avantajlı kampanyalarını sürdürüyor. Konfor, tasarım ve işlevselliği bir arada sunan Citroën C5 Aircross SUV model ailesi, ay boyunca 90 bin TL için 12 ay %0 ya da 120 bin TL için 24 ay %0,99 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. Nakit alımda ise 16 bin TL’ye kadar indirimle sunulan C5 Aircross, bu kapsamda nakit alımlarda 406 bin TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor. Çok çeşitli kişiselleştirme kombinasyonlarıyla heyecan verici deneyimler yaşatan ve otomatik şanzıman seçeneğiniyle kullanıcısına daha fazla konfor imkanı sunan C3, seçili modellerinde geçerli 60 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi imkânı kullanılarak, 181 bin 800 TL’lik fiyattan satışa sunuluyor. Tasarım ve teknolojiyi bünyesinde buluşturan yeni Citroën C4 ise 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, kredi kampanyasının geçerli olduğu donanımlarda 60 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi imkânı sunuluyor.

YENİ C3 AIRCROSS İÇİN YÜZDE 0,99 FAİZ FIRSATI

Güçlü görünüm, çok yönlülüğü, sürüş güvenliği ve sürüş konforunu destekleyen gelişmiş teknolojileriyle, segmentinin en geniş iç mekanıyla birlikte en iyi arka koltuk ve baş mesafesine sahip olan yeni Citroën C3 Aircross SUV, 60 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi imkânıyla Eylül ayı boyunca kullanıcılarla buluşuyor. Donanım seçeneklerine Eylül ayı itibariyle bir yenisinin daha eklendiği yeni C3 Aircross SUV, Feel donanım seçeneği ile 233 bin TL’den satışa sunuluyor.

BERLINGO KOMBİ İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

 Tasarım, pratiklik ve modülerlik açısından yenilikçi çözümler sunan ve multimedya özellikleriyle sürüş keyfini artıran yeni Citroën Berlingo Kombi, 40 bin TL için 12 ay %0 faizli kredi imkânıyla Eylül ayı boyunca kullanıcılarla buluşuyor. Yeni Berlingo Kombi, nakit alımlarda ise 213 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu