Yeni Modeller

İşte yenilenen Egea’nın fiyat listesi

Cross versiyonuyla yenilenen Fiat Egea'nın fiyat listesi açıklandı. Yeni Egea 130 bin 900 TL'den başlayan liste fiyatlarıyla satılacak.

Tofaş’ın, Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ettiği Egea model ailesi yenilendi. Yenilenen Egea’nın Türkiye lansmanı yapıldı.

Egea’nın merakla beklenen ve ön satışa sunulacak olan yeni Egea Cross 154.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Egea Cross’un en pahalı versiyonu ise 232.000 TL olacak.

Sedan, Hatchback ve Station Wagon gövde seçeneklerine Crossover sınıfında “Egea Cross” eklendi.Tamamen yenilenen Egea Ailesi’nde ilk olarak ön ızgara dikkat çekiyor. Izgarada yer alan diğer önemli yenilk ise yeni logo. Tamamen yenilenen Egea Ailesi’nde ilk olarak ön ızgara dikkat çekiyor. Izgarada yer alan diğer önemli yenilk ise yeni logo.

EGEA CROSS

“Adaptif Uzun Far”, karşıdaki aracın farlarını algılayıp Egea’nın uzun farlarını otomatik olarak açarak görüşü ve buna bağlı olarak sürüş güvenliğini arttırıyor. “Kör Nokta Uyarı Sistemi”, ultrasonik sensörler yardımıyla aracın kör noktasında bir engel olup olmadığını algılıyor ve ilgili tarafın yan aynasındaki küçük bir turuncu üçgen ile sürücüyü uyarıyor. Ön park sensörleri, anahtarsız giriş/çalıştırma ve kablosuz akıllı telefon şarj gibi özellikler hayatı kolaylaştırıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu