Yeni Modeller

MINI Countryman’in geliş tarihi belli oldu

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu MINI’nin en büyük, SUV modeli MINI Countryman, Ağustos'ta Türkiye'de

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu MINI’nin en büyük, SUV modeli MINI Countryman, en yeni teknolojileri ve kişiselleştirme seçenekleriyle premium kompakt segmentteki eşsiz konumunu daha da ileriye taşıyor. Güçlü görünümü, beş kişinin rahatça seyahat edebileceği geniş yaşam alanı ve aynı zamanda hem şehir içinde hem de arazide sunduğu yetenekleriyle MINI Countryman, hayran kitlesini artırmaya devam ediyor. MINI ailesinin en büyük ve çok yönlü özelliklere sahip SUV üyesi Yeni MINI Countyman, rafine tasarımı, en yeni ekipman seçenekleri ve yenilikçi teknolojileriyle MINI tutkunlarına daha keyifli bir sürüş deneyimi vadediyor.

ŞIK TASARIMI İLE BÜYÜLEYECEK

Daha Teknolojik ve Keyifli: Yeni MINI Countryman
MINI TwinPower Turbo Teknolojisine Sahip Motorlar

Yeni MINI Countryman’in, MINI tasarım geleneklerine uygun, tüm ince detaylar düşünülerek tasarlanan ön kısmı, modelin karizmasını daha fazla ön plana çıkarırken, yeniden dizayn edilen radyatör ızgarası ise MINI’ye özgü altıgen tasarım ve tek parça krom çerçeveyle şekilleniyor. Standart olarak sunulan LED farları ve LED sis farlarıyla daha şık bir görünüme kavuşan Yeni MINI Countryman’in yenilenen arka tampon tasarımı, modelin güçlü ve çağdaş görünümüne katkıda bulunuyor. Ayrıca, Union Jack tasarımlı krom çerçeveli stoplar, sürücülere yüksek kaliteli LED teknolojisi sunuyor.

GENİŞ VE FERAH İÇ MEKAN

Daha Teknolojik ve Keyifli: Yeni MINI Countryman
Geniş Yaşam Alanı ve Daha Fazla Kişiselleştirme

Yeni MINI Countryman, çok yönlü sürüş özelliklerini fonksiyonel iç mekanı ile birleştiriyor. Arkadaki, üç yetişkinin rahatça yolculuk edebileceği bir alan yaratılırken, 40:20:40 oranında katlanabilir arka koltuklarla, bagaj hacmi 450 litreden 1390 litreye kadar çıkartılabiliyor. Tüm versiyonlarında spor deri direksiyonla sunulan Yeni MINI Countryman’ın opsiyonel olarak sunulan elektrikli ayarlanabilir koltukları, sürücü tarafında bir hafıza fonksiyonu da dahil olmak üzere tercih edilebiliyor. Ayrıca opsiyonel olarak 5 inçlik bir dijital kokpit ekranıyla sunulan Yeni MINI Countryman, dairesel tasarıma sahip dokunmatik 8.8 inçlik renkli ekranıyla kabinin kalbini belirliyor.

TURBO TEKNOLOJİSİNE SAHİP MOTORM

Yeni MINI Countryman‘in kapsamlı bir şekilde geliştirilen motorları, sürüş keyfiyle yakıt tüketimi arasında daha iyi bir denge kurulmasına olanak sağlıyor. Türkiye’de Ağustos ayından itibaren otomobil severlerle buluşacak olan Yeni MINI Countryman, 116 HP güç üreten 1.5 litrelik dizel motora sahip MINI Countryman One D veya 136 HP güç üreten 1.5 litrelik benzinli motora sahip MINI Countryman Cooper model seçenekleriyle tercih edilebilirken, benzinli motor seçeneğinde daha fazla macera isteyenler için ALL4, 4-çeker sistemi de otomobil tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu