Yeni Haberler

OMODA yükselişini hızla sürdürüyor

Çinli SUV markası OMODA, sektördeki yükselişini hızla sürdürüyor. Yenilikçi tarzı ve ilerici teknolojisiyle küresel boyutta gençlerin büyük beğenisini kazanan OMODA, şimdiden 220 bin adedin üzerinde ihracat hacmine ulaştı ve dünya genelinde en hızlı büyüyen, kişiselleştirilmiş crossover SUV markası haline geldi. Bugüne kadar 40’tan fazla ülke ve bölgede kendini kabul ettirmeyi başaran OMODA, Avrupa pazarının talep ettiği ve Avrupa otomotiv endüstrisi tarafından uzun yıllardır devam ettirilen yüksek araç kalitesi ve güvenliği beklentilerini de kısa sürede karşılamayı başardı. Üretimde, küresel bir sistem tarafından desteklenen OMODA, hassas küresel fabrika kurulumlarıyla teknoloji ihracatını ve yerel üretimi geliştiriyor.

Çinli otomotiv devi Chery’nin çevreyi korumayı odak noktasına alan SUV markası OMODA, kısa sürede çok büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. SUV pazarında son dönemin modasına yön veren yıldız markası OMODA, sektördeki yükselişini sürdürüyor. Yenilikçi tarzı ve ilerici teknolojisiyle küresel boyutta gençlerin büyük beğenisini kazanan OMODA, şimdiden 220 bin adedin üzerinde ihracat hacmine ulaştı ve dünya genelinde en hızlı büyüyen kişiselleştirilmiş crossover SUV markası haline geldi.

Küresel kalite hedefiyle 5 yıldızlı üretim!

Bugüne kadar 40’tan fazla ülke ve bölgede kendini kabul ettirmeyi başaran OMODA, tamamen elektrikli ilk modeli OMODA E5 ile, şubat ayında İspanya pazarına resmen giriş yaptı. Ayrıca OMODA nisan ayında İspanya Cumhurbaşkanı Sánchez’in katılımıyla Avrupa’daki ilk fabrikasını kurdu. Öte yandan OMODA, nisan ayı sonunda düzenlenen Küresel İş Konferansı’nda, İspanya ile başlayan ve İtalya, Polonya ve Macaristan gibi kilit pazarlara doğru hızla genişlemeyi planlayan “Avrupa Stratejisi” adı altında önemli bir deklarasyonu da duyurdu. OMODA, Avrupa pazarının talep ettiği ve Avrupa otomotiv endüstrisi tarafından uzun yıllardır devam ettirilen yüksek araç kalitesi ve güvenliği beklentilerini de kısa sürede karşılamayı başardı. Otomotiv endüstrisinde kalite, rekabet gücünün temel bileşenini oluşturuyor. Sadece kaliteli bir kontrol sistemi ve mükemmel işçiliğe sahip bir marka gerçekten iyi araçlar üretebiliyor. Bu kapsamda OMODA, kuruluşundan bu yana her zaman “küresel vizyon, küresel araştırma ve geliştirme, küresel üretim” standardına bağlı kalarak “küresel kalite” için kendisine yüksek talepler belirledi. Ürün geliştirme aşamasında en iyi uluslararası markalarla kendini kıyaslayan OMODA, küresel düzenlemelere uyuyor ve diğerlerinin yanı sıra Avrupa, Orta ve Güney Amerika ve Güneydoğu Asya standartlarını dikkate alıyor.

Küresel ayak izini hızla genişletiyor!

Kısa süre önce gerçekleştirilen 2024 Küresel İş Konferansı’nın ekolojik sergisinde katılımcılar, Chery Automobile ve stratejik ortağı AiMOGA iş birliğinde geliştirilen dünyanın ilk iki ayaklı robotu Mornine ile tanıştı. Robot katılımcılarla büyüleyici etkileşimler kurarken, zengin yapay zekâ etkileşimli performanslarını sergiledi ve sürükleyici deneyimler sunarak bu türün zekasını ve cazibesini herkesin tam anlamıyla takdir etmesini sağladı. OMODA, küresel vizyon, küresel araştırma ve geliştirme, küresel üretim, küresel standartlar ve küresel kalitenin desteğiyle küresel ayak izini hızla genişletiyor, tam kapsamlı endüstri zincirini birden fazla ülkede yerelleştiriyor ve güçlü, Avrupalı otomotiv markalarıyla aynı düzeyde rekabet etmek ve küresel otomotiv endüstrisinin yeni döneminde ön saflarda yer almak için mücadele ediyor. Geleceğe umutla bakan OMODA, hızlı gelişim yörüngesini sürdürerek küresel otomotiv pazarının gelişimine yön vermeye ve küresel otomobil pazarına güç katmaya devam edecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu