Yeni Modeller

Peugeot 308 yeni logosu ve yeni yüzüyle sahneye döndü

Fransız üretici Peugeot’nun yeni aslan logosunun ilk kez kullanıldığı 308’in görsellerini yayınladı.

Yeni Peugeot 308, plug-in hibrit, benzinli ve dizel olmak üzere farklı motor seçenekleri ile satışa sunulacak. Peugeot 308, 7 milyondan adedin üzerinde araç satışıyla nesiller boyu kompakt segmentin en başarılı modellerinden biri oldu. PEUGEOT 308, bu süre içerisinde 2014 Avrupa’da Yılın Otomobili dahil olmak üzere birçok ödül alarak başarısını perçinledi. PEUGEOT markası bugün gelinen noktada bu başarılı modelin en güncel nesli olarak yeni PEUGEOT 308’i tanıtıyor.

308 MARKANIN YENİ LOGOSUNU TAŞIYOR

Duyguları harekete geçiren ve heyecan verici bir tasarıma sahip olan yeni PEUGEOT 308 markanın yeni logosunu taşıyor. Optimize edilen platform daha da geniş bir iç mekanı beraberinde getirirken, aracın modern dinamizmini ve karakterini daha da vurguluyor.

Yeni PEUGEOT 308; en güncel sürüş destek sistemleri, yeni PEUGEOT i-Cockpit® ve sezgisel, bağlantılı ve son derece modern bir bilgi-eğlence sistemi olan i-Connect® Advanced başta olmak üzere yenilikçi teknolojilerle donatılıyor.

FARKLI MOTOR SEÇENEKLERİ SUNUYOR

Her bir ayrıntısına kadar verimli ve yüksek performanslı olacak şekilde tasarlanan yeni PEUGEOT 308, markanın seçme özgürlüğü yaklaşımına uygun olarak plug-in hibrit,  benzinli ve dizel olmak üzere farklı  motor seçenekleri ile sunuyor.

Peugeot, yeni 308’i benzinli, dizel ve hibrit motorları birlikte sunuyor. Yeni versiyonda üç silindirli, 1.2 lt benzinli motorun 110 ve 130 beygirlik versiyonları alınabilecek. Ailenin diğer modellerinde de görev yapan 1.5 lt BlueHDi 130 beygirlik dizel motor da yeni versiyonda sunulacak.

Motor ailesinde yer alacak 180 ve 225 beygirlik toplam güce sahip plug-in hibrit versiyonların elektrikli olarak menzili 60 km’ye kadar çıkabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu