Genel

Satılan her 3 lastikten biri Brisa

Bridgestone, Lassa ve Dayton markalarıyla Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, pazarda yer alan her 3 lastikten biri oldu

 

Bridgestone, Lassa ve Dayton markalarıyla Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, 2020 yılında akıllı hizmetleri, ürün çeşitliliği ve sahadaki güçlü varlığı ile ağır ticari araç lastik pazarında güçlü performasını devam ettirdi. Pazarda her 3 lastikten birinde tercih edildi.

Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel

Yeni normalin mobilite açısından getirdiği dönüşüme öncülük etmeye hazırlanan Brisa ile ilgili açıklamalarda bulunan Pazarlama Direktörü Evren Güzel, “Toplam 15.354 kayıtlı filo müşterimiz var. 94 kişilik Profleet saha ekibimiz ile bugüne kadar 3,5 milyon km yol kat ederek dünyayı 100 kere turladı, toplam 4 milyon lastik ölçümü ve 243.286 müşteri ziyareti gerçekleştirdik” dedi.

 Brisa’nın sektörde gerçekleştirmek istediği ‘ilk’ler:

Dijital Filo uygulaması ile akıllı iş süreci takibi: Brisa’nın yaptığı saha çalışmalarını şeffaf bir şekilde anlık görebiliyor ve sahadaki sorunlardan anında haberdar olabiliyor.

Filofix ile yol yardımı: Yolda bir sorunla karşılaşan Brisa müşterileri ister yurt içinde ister Avrupa’da olsun yalnızca bir telefonla 7/24 yol yardım hizmetini Türkçe olarak alabiliyorlardı.

TPMS (Lastik Basıncı Ölçme Sistemi) & Telematics hizmeti

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu