Motosiklet

Super SOCO TC Max Türkiye’de

Elektrikli motosikletin en hızlısı Super SOCO TC Max Türkiye’de satışa sunuldu

 Kuralkan tarafından motosiklet sektörüne sunulacak olan Super SOCO TC Max, 110 kilometrelik menzili ve maksimum 90 km/s hızıyla elektrikli motosiklet dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 220 V ile sadece 8 saatte tam şarja ulaşan Super SOCO TC Max, 25.900 TL’den başlayan ulaşılabilir fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Güvenli sürüş imkanı sunuyor

Cafe Racer tarzına sahip TC modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olan TC Max, retro tasarım detaylarını modern unsurlarla buluşturuyor. Klasik motosiklet kavramını LED farlar ve LCD göstergesiyle günümüze taşıyan TC platformunun en yeni ve gelişmiş versiyonu olan TC Max’ta, 1900 yerine 3500 W’lık kayış aktarmalı güçlü bir motor bulunuyor. Böylece 3,5 kW sürekli güç (5 kW tepe değer) ile hem yüzde 17’lik eğimi kolayca tırmanabiliyor hem de 90 km/s gibi yüksek bir hıza rahatça ulaşabiliyor.

Elektrikli motosikletin en hızlısı Super SOCO TC Max Türkiye’de
110 km’lik menzil verisine sahip TC Max’ın Li-Ion bataryasını 8 saatte yüzde 100 doldurmak mümkün.

Ayrıca motosikletin denge merkezine göre konumlandırılmış olan motor bloğu güvenli bir sürüş imkanı sunuyor. 2018 yılında gerçekleştirdiği anlaşma ile Super SOCO markasının distribütörlüğüne başlayan Kuralkan, şu anda Super SOCO’nun TS, TC, TC Max ve Cux modellerinin satışını da gerçekleştiriyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu