Yeni Haberler

Suzuki’den 17 günlük fiyat garantisi teklifi

Doğan Trend Otomotiv, tam kapanma dönemini kapsayan yeni kampanyasını açıkladı. 17 Mayıs sabahına kadar devam edecek kampanyası kapsamında fiyat garantisi tüketicileri bekliyor. Kampanyaya Suzuki markalı otomobiller ile şirketin bünyesindeki tüm motosiklet markalarını da kapsıyor

Doğan Trend Otomotiv, 17 Mayıs sabahına kadar sürecek tam kapanma döneminde temsil ettiği Suzuki markalı otomobil ve tüm motosiklet markalarında geçerli fiyat garantisi veriyor.  Açıklanan tam kapanmanın, daha sağlıklı ve huzurlu bir yaz sezonu için gerekli hatta kaçınılmaz bir tedbir olduğunu ifade eden Doğan Holding Otomotiv Grubu Şirketleri CEO’su Kağan Dağtekin, “Kapandık ama sağlık olsun. Biz eldeki imkanlarla en iyisini yapalım, hızlı olalım istiyoruz. Son birkaç gündür hepimiz bir koşuşturmaca içindeyiz. Müşterilerimiz taleplerini öne çekmeye çabalıyor ama gümrükler yoğun, lojistik partnerlerimiz mevcut talebe zor yetişiyorlar. Dolayısı ile kapanma öncesindeki günlerde birçok müşterimizin talebini lojistik sebepli olarak karşılayamadık. Diğer yandan, müşterilerimiz kapanmanın ardından artacak talebi öngörerek kendilerini ‘fiyat ve tedarik hususunda’ sağlama almak istiyor” diye ekledi.

Doğan Holding Otomotiv Grubu Şirketleri CEO’su Kağan Dağtekin

“AÇILINCA ARACINIZ HAZIR OLSUN”

Müşteri beklentileri doğrultusunda hazırlanan “Açılınca Aracınız Hazır Olsun!” sloganıyla devreye alınan uygulamada, müşteriler Suzuki markalı otomobiller için 5 bin TL, motosikletler için 2 bin TL rezervasyon bedeli ile Mayıs sonuna kadar fiyat sabitleme ve öncelikli araç tedariği avantajından yararlanmış olacaklar. Stoklarla sınırlı olan uygulama için tüm satış ekipleri, tam kapanma döneminde, normal mesai süreleri dahilinde evden destek sağlayacaklar.

Suzuki otomobil ve motosikletler ile Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, KYMCO ve Silence motosikletlerde geçerli olan uygulama kapsamında, avantajlı tekliflerden yararlanmak isteyenler ilgilendikleri markanın internet sitesinde bulunan talep formunu dolduruyor. Hemen ardından kısa süre sonra müşteri temsilcisi telefonla iletişime geçiyor. Böylece, satın alma süreci başlıyor ve müşteri temsilcisi aracın teslim alınacağı bayiyle ilgili bilgileri tüketiciye sağlıyor. Son adımda, tüketici aracı teslim alacağı bayiye rezervasyon bedelini havale ederek fiyat garantili satın alma kampanyasından yararlanmış oluyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu