Yeni Modeller

Yeni Qashqai banttan indi, Türkiye’de ön satışları 11 Haziran’da başlıyor

C-SUV segmentinin yaratıcısı Nissan Qashqai, alışılmışa meydan okuyan kimliği, çok çarpıcı estetik yenilikleri ve kapsamlı teknolojik güncellemeler ile banttan indi.

İngiltere’nin Sunderland şehrinde üretilecek Yeni Nissan Qashqai, dış tasarımdaki cesur değişikliklerden bilgi-eğlence sistemindeki kapsamlı güncellemelere kadar tüketicilerin Qashqai’de sevdiği şeylerin özünü korumak, için ve daha da sezgisel ve kullanışlı teknolojiler ile donatıldı. Yenilenen Qashqai’nin üretimine başlanması ile birlikte 11 Haziran tarihinden itibaren Türkiye’deki tüm showroomlarda ön sipariş ve ön satış da başlayacak. Yenilenen Qashqai’nin Türkiye Lansmanı ise Haziran ayı sonunda yapılacak.

 

Yeni Qashqai çarpıcı dış görünümü ile şimdi daha dinamik

Yeni Qashqai, yenilenen tasarımı çarpıcı tasarımı sayesinde şimdi daha keskin ve modern bir dinamizm yayıyor.

Qashqai’nin ön ızgarası daha çarpıcı bir ilk izlenim yaratmak için kapsamlı bir şekilde güncellendi. Tamponun yan tarafları ise gövde renginde ve yüksek parlaklıkta siyah bir şerit ile plakanın altından tamponun alt köşelerine kadar uzatıldı.

Yeni farlar daha da keskin bir görünüme kavuşturularak daha geniş ışık dağılımı sağlayan far modülüne sahip oldu.

Qashqai e-POWER giriş sınıfında artık yeni 18 inç elmas kesim alaşım jant standart olarak sunuluyor. Daha yüksek sınıflar için yeni 19 inç alaşım ve yeni 20 inç elmas kesim alaşım jant tasarımı bulunuyor.

Bu çarpıcı jant yelpazesi, segmentteki en geniş jant yelpazelerinden birini sunarak Qashqai’nin göz alıcı tasarım yenilemesine ekstra bir boyut katıyor.

Qashqai’nin renk yelpazine üç yeni renk eklendi. Belirli ışık koşullarında parıltı veren daha temiz, saf bir renk tonuna sahip İnci Beyazı, önceki siyah seçeneğin yerini alan ve daha zengin bir siyah renk tonu sunan, Qashqai’nin görsel geometrisinin tanımını keskinleştirme etkisine sahip Siyah İnci ile göz alıcı bir renk tonu sunan, hakim ışık koşullarına bağlı olarak koyu mavi ile metalik deniz mavisi arasında değişen Okyanus Yeşili.

e-POWER: benzersiz ve yenilikçi güç aktarma organı

Nissan’ın benzersiz teknolojisi e-POWER, 2022’deki lansmanından bu yana kullanıcılar arasında çok popüler olduğunu kanıtlayan benzersiz elektrikli güç aktarma organı olarak sunuluyor.

Crossover segmentini icat eden öncü ruha uygun olarak, Qshqai’de kullanılan bu teknolojide benzinli motor, tekerlekleri tahrik etmek için kullanılan elektriği üretiyor.

Bu sadeliğin sonucu, sürüş keyfinden ödün vermeden, tepki verme ve rafineliği verimlilikle birleştiren e-POWER sayesinde, Eylül 2022’den bu yana Avrupa’da 140.000’den fazla ve Türkiye’de ise 10.000’den fazla e-POWER donanımlı araç satıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu