Ticari Araç

Makyajlanan Fiat Doblo sahaya çıktı

Makyajlanan ve yeni teknolojilerle donatılan Doblò, şık ve dinamik tasarımının yanında, içten yanmalı ve elektrikli motor seçenekleriyle satışa sunuldu

FIAT Professional ürün gamının güçlü üyesi Doblò, yenilenen yüzüyle satışa sunuldu. Daha fazla teknoloji, daha dikkat çekici tasarım, zengin güvenlik öğeleri ve daha fazla konfor sunan Doblò, Cargo ve Combi gövde tiplerinde; içten yanmalı ve elektrikli motor seçenekleriyle tercih edilebilecek.

Fiat Doblò Cargo 839. 900 TL’den Doblò Combi, 1.064.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, segmentinde en uzun menzile sahip elektrikli E-Doblò Cargo 1.471.900 bin TL’den, binek otomobil sınıfındaki 5 kişilik E-Doblò ise 1.656.900 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarını bekliyor.

Ayrıca tüm modellerde geçerli 150.000 TL 12 ay, yüzde sıfır faizli kredi fırsatı veya sadece Doblo Combi’de geçerli kredi kullanmak istemeyen müşteriler için alternatif 75.000 TL nakit indirim sunuluyor.

Hafif ticari araç segmentinin en dikkat çekici modellerinden biri olan Fiat Doblò, yenilenerek iddiasını daha da artırdı. Daha güvenli, daha şık ve daha konforlu olan Doblò hem iş hem de özel kullanımda tüm ihtiyaçları karşılayan ideal bir yol arkadaşı olmayı sürdürüyor. Şık görünümüyle dikkat çeken yenilenen Doblò, farklı ve yeni tasarım unsurlarıyla, şehir yaşamına uyumlu bir görünüm sergiliyor.

Önde ve arkada yeni koyu gri FIAT logolarının yer aldığı yeni Doblò’da, daha rafine bir dış görünüm sunarken yenilenen ön tampon, ön panjur ve yeni dış tasarım detayları ise, Doblò’yu daha da şık bir araç haline getiriyor. Makyajlı Doblò, müşterilerin günlük hayatını kolaylaştıracak gelişmiş teknolojileri de barındırıyor. Yenilenen geniş yaşam alanı, daha fazla teknoloji ve konfor özelliği sunarak sürüşleri daha da keyifli hale getiriyor.

FIAT Professional, dizel motor seçeneklerine sahip Doblò ve tamamen elektrikli E-Doblò ile her ihtiyaca uygun verimli motor seçeneklerini sunuyor. Doblò Cargo ve Doblò Combi Easy versiyonlarında 100 HP güç üreten 1.5 litrelik dizel motor 6 ileri manuel şanzımanla eşleştirilebiliyor. 130 HP güç üreten 1.5 litrelik dizel motor ise Doblò Combi Premio’da manuel vites ile tercih edilebiliyor. Aynı motor hem Doblo Cargo’da hem de Doblo Combi’nin Premio ve Premio Plus versiyonlarında 8 ileri otomatik şanzımanla satın alınabiliyor. Böylece Doblò Cargo da ilk defa otomatik vites seçeneği ile ticaret erbaplarına daha konforlu bir sürüş sağlamaya hazırlanıyor.

E-Doblo Sınıfının en iyi menzilini sunuyor

Yüzde 100 elektrikli E-Doblò ise sınıfındaki en yüksek menzili sunmasıyla öne çıkıyor. Önceki jenerasyonuna göre 60 km daha fazla menzil sunan Yeni E-Doblò WLTP ölçümlerine göre tek şarjla Cargo gövdede 343, binek otomobil sınıfındaki E-Doblò’da ise 346 kilometreye varan menzil sunabiliyor. 50kWs’lik bataryaya sahip E-Doblò’da, 100 kW (136 HP) güç ve 270 Nm tork üreten elektrik motoru aracın her koşulda yüksek performans sunmasına yardımcı oluyor. 100 kW’a kadar hızlı sarj (DC) sayesinde, 30 dakikada yüzde 80 şarja ulaşabilen E-Doblò, Cargo gövdesinde fonksiyonellikten ödün vermiyor ve içten yanmalı motorlarla aynı boyutları ve hacmi sunuyor. E-Doblò’da, kullanıcı odaklı sunulan yeni ayarlanabilir rejeneratif frenleme sistemi ile frenlemenin şiddeti direksiyonun arkasında yer alan kulakçıklarla üç kademeye kadar ayarlanabiliyor. Hafif, orta ve güçlü rejeneratif frenleme modları, kullanıcıların trafik durumu ve yol koşullarına göre rejenerasyon seviyesini kendilerinin ayarlamalarına imkân tanıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu