Yeni Haberler

Skoda emniyet kemerinde devrim yaptı

Skoda, emniyet kemerini kullanımını artırmayı ve kemerin yerini bulmayı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Skoda yenilikçi LED emniyet kemeriyle birlikte yeni bir Akılcı Çözüme daha imza atmaya hazırlanıyor. Aydınlatmalı emniyet kemeri tokası patentini alarak dünyada bir ilke imza atan Skoda, emniyet kemerini kullanımını artırmayı ve kemerin yerini bulmayı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Skoda ’nın Simply Clever laboratuvarlarında geliştirilen yenilikçi LED emniyet kemeri tokasında, geleneksel kırmızı düğme yerine Skoda tarzı kristal desenlerin olduğu bir ışıklandırma bulunuyor.

LED IŞIKLANDIRMA

En başta beyaz olarak yanan ve emniyet kemeri tokasının yerini gösteren teknoloji, koltuğa birisi oturduğunda LED’lerin kırmızıya dönmesini sağlıyor. Emniyet kemeri takıldığında ise, LED ışıklandırma yeşile dönerek kemerin başarılı bir şekilde bağlandığını gösteriyor. Bu yeşil ışık ise, bir süre sonra beyaza dönüyor.

Akıllı LED emniyet kemeri tokası, özellikle çocukların emniyet kemeri bağlayıp bağlamadığından emin olmak için son derece kullanışlı bir özellik olarak da öne çıkıyor.

AKILLI  ÇÖZÜMLER

Işıklandırmalı emniyet kemeri tokası Skoda ’nın kendi içerisinde tasarladığı ve geliştirdiği özelliklerden sadece biri. Skoda her yıl kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak ve güvenliğini artırarak sayısız patent başvurusu gerçekleştiriyor. Bu patentler ise yıllar içerisinde gelecek modellere aktarılarak akıllı çözümler olarak kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu