Yeni Modeller

Yenilenen Ford Kuga Türkiye’de satışa sunuldu

Ford'un en çok satan SUV'u Kuga yenilenerek 1 milyon 996 bin 900 TL'den başlayan fiyatla satışa sunuldu

İddialı ve modern hatlarıyla tasarım ve teknolojinin mükemmel birleşimi olan yeni Ford Kuga, Türkiye’deki SUV tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Aktif yaşam tarzına uyum sağlayan performansıyla sıra dışı yeni Ford Kuga, bir SUV’den beklenenden çok daha fazlasını sunuyor. Yeni Ford Kuga’nın 1,5L EcoBoost 186PS benzinli motoru ve 8 ileri otomatik şanzımanı olağanüstü güç ve verimliliği birlikte sunarak yollara izini bırakıyor.

Yeni nesil Adaptif Hız Kontrolü, yoğun trafik durumlarını algılayarak otomatik frenleme yapıyor ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Geri Fren Desteği ise geri manevra yaparken görüş mesafesi sınırlı olduğunda devreye giriyor; yayaları ve araçları algılayarak sürücüyü uyarıyor ve çarpışma riski oluştuğunda otomatik olarak fren yapıyor.

Geri Görüş Kamerası park manevralarını kolaylaştırırken, Şerit Takip Sistemi sürüşü izleyerek şerit değişiklikleri konusunda uyarıyor. Çarpışma Önleme Yardımcısı ise olası çarpışmaları algılayarak uyarıda bulunuyor ve gerekirse otomatik olarak müdahale ediyor.

Ayrıca 360o kamera sistemi, ön, arka ve yan kameralar aracılığıyla çevreyi 360 derecelik bir perspektifte görüntüleyerek park etmeyi ve dar alanlarda yapılacak manevralarını kolaylaştırıyor.

Ford Kuga’nın modern ve ferah dış görünümü; yeni kaput, %100 LED teknolojili ön ve arka farlar, yeni sis lamba çerçeveleri, yenilenen ön ızgara ve tampon gibi detaylarla tamamlanıyor. Ayrıca, bagaj açma kolunun plakanın üstüne alınmasıyla elde edilen şık tasarım, aracın estetik ve fonksiyonel özelliklerini öne çıkarıyor.

İç tasarımda ise kullanışlılık, konfor ve tarz ön plana çıkıyor. Ön ve orta konsol, daha az tuş takımıyla sadeleştirilerek yenilenirken; ön konsol ve iç kapı üzerindeki yeni dekoratif detaylarla yeni koltuk döşemeleri bütünlüğü sağlıyor. Açılabilir panoramik cam tavan ise kabindeki ferahlık hissini artırıyor.

En gelişmiş teknolojili kullanıcı arayüzü ile modernleştirilen iç tasarımdaki 13.2 inç büyük orta konsol ekranı ve Ford’un en yeni nesil SYNC 4 bilgi-eğlence sistemi, ihtiyaç duyulan tüm özelliklere tek bir ekrandan erişim sunuyor.

Yeni Ford Kuga; Titanium, ST-Line ve üstün donanımıyla dikkat çeken yepyeni ST-Line X seri stratejisiyle sunuluyor.

Yeni Ford Kuga, 1.996.900 TL tavsiye edilen başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor. Üstün özellikleriyle ST-Line X, üst segment araçları tercih eden müşteriler için cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor. Detaylar için ford.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu