Kampanyalar

Ödüllü Corsa’ya özel kampanya

Opel Eylül ayına özel ödüllü modeli Corsa için, 15 aya sıfır faiz fırsatı sunuyor

Üç nesli  ile “Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alması En Mantıklı Otomobili” AUTOBEST ödülünü kazanan ilk otomobil olarak tarihe adını yazdıran yeni Corsa, Eylül ayında iddialı finansman koşulları ile Opel severlerin ilgisini çekiyor.

Opel, Eylül ayında müşterilerine sunduğu sıfır faiz imkanı ve farklı finansman olanakları ile rakiplerinden ayrışırken, tüm Corsa severlere hayallerine kavuşma imkanı veriyor. Son beş jenerasyonu ile tüm dünyada 14 milyon adet satış rakamına ulaşan Opel Corsa, Türkiye’de 220 binin üzerinde satış adetine erişmiş bir efsane haline geldi.

Yeni Corsa’ya Eylül ayında, 45.000 TL kredi için 15 ay, % 0 faiz imkanına ek showroom’lara özel avantajlarla, 144.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Üstün Alman teknolojisini özünde barındıran tüm Opel modelleri Eylül ayında da avantajlı fiyatlarıyla severlerinin gözdesi olmaya devam ediyor.

Opel, Eylül ayına özel, segmentinde severlerine sunduğu yenilikçi teknolojiler ve birbirinden farklı donanım olanakları sayesinde büyük ilgi gören Astra HB modeline 199.900TL’den başlayan fiyatlarla, Amiral gemisi Insignia modeline ise 365.700TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Opel’in B-SUV segmentindeki oyuncusu Crossland X’e  199.300TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunurken, Opel’in diğer SUV modeli Grandland X 286.400TL’den başlayan fiyatlarla Opel severlerin beğenisine sunuluyor. Eylül ayında müşterileri için  farklı finansman çözümlerini ve belli başlı modellerde  70.000TL’ye varan %0 faizli özel kredi seçeneklerini  birleştiren Opel,  müşterileri için bu ay da tercih sebebi olmaya kararlı görünüyor. Opel’in Eylül ayına özel avantajlı fiyatlarına, sıfır faizli kredi olanaklarına ve iddialı finansman seçeneklerine Opel Türkiye web sitesi’nden  erişilebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu