Genel

MINI’ler yenilendi

Türkiye’de özellikle kadın otomobil kullanıcıları için tutkuya dönüşen MINI’nin yenilenen 3 Kapı, 5 Kapı ve Cabrio modelleri bu yılın ikinci çeyreğinde satışa çıkacak.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu MINI, Yeni MINI 3 Kapı, MINI 5 Kapı ve MINI Cabrio modellerini kapsamlı olarak yeniledi. Sis farlarının yerini alan dikey hava girişleri Yeni MINI ailesinin sportif görünümünü kuvvetlendirirken, tamponda yer alan plakalık ise gövdeyle aynı renge sahip olacak şekilde uyum içinde tasarlandı. Sportif ve aynı zamanda konforlu bir sürüş deneyimi için önemli ölçüde geliştirilen süspansiyon sistemi, sürüş durumuna ve yol koşullarına bağlı olarak sönümleme kuvvetini yüzde 50’ye kadar azaltabiliyor.

Tavan ve yan ayna kapakları için seçilebilen kontrast renkler, kişiselleştirme söz konusu olduğunda MINI’yi öncü yapan en çarpıcı tasarım özellikleri arasında yer alıyor.

YENİLENEN MINI’LERİN BAZI DETAYLARI

– Etkileyici bir görünümle yeniden tasarlanan LED farlar

– Elektrikli park freni

– Geri vites lambası haricinde arka lambaların tüm fonksiyonlarında LED aydınlatma teknolojisine sahip.

– Çok işlevli düğmelere sahip yenilenen spor deri direksiyon ve opsiyonel olarak direksiyon ısıtması.

– Yenilenen Sürücü Asistanı ile gelen şerit terk uyarısı

– 8,8 inç renkli dokunmatik ekranda bulunan düğmeler ve Piano Black parlak yüzeyler.

– İşletim sistemi, otomobil işlevlerini, ses ayarlarını ve eller serbest telefon sistemini son teknoloji grafik ekranında kullanabilmek için yenilendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu